Szkolenia dla studentów
i nauczycieli


Oferty szkoleń i warsztatów

Na podstawie dotychczasowego doświadczenia zawodowego, stworzyłam autorski zestaw szkoleń oraz warsztatów, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom grup, z którymi współpracowałam. Studenci przede wszystkim potrzebują praktycznej wiedzy i rozwoju osobistego, by ze świadomością wkraczać w samodzielną pracę. Nauczyciele natomiast zgłaszają chęć lepszego zrozumienia dziecka i jego potrzeb. Z dużym zaangażowaniem oraz miłością do swej pracy – zapraszam!

Aktualności i lista szkoleń na naszym fanpage Facebook: www.facebook.com/lodzkawarsztatownia

Zgłoszenia można wysyłać na adres mailowy: lodzka.warsztatownia@gmail.com

Szkolenia dla studentów psychologii

Zdając sobie sprawę, że wielu przyszłych psychologów nie ma zbyt wielu okazji do zdobycia praktycznej wiedzy, organizuję szkolenia warsztatowe, podczas których każdy zdobędzie nowe umiejętności. Każda z nich umożliwi poznanie narzędzi terapeutycznych oraz pracę na własnych doświadczeniach w zróżnicowanej tematyce. Dodatkowo podczas niektórych spotkań będą przedstawiane profesjonalne filmy dotyczące pracy z klientami psychoterapii. 

Dużym atutem są małe grupy szkoleniowe (maksymalnie 16 osób). Głównym założeniem jest rozwój umiejętności praktycznych, które łatwiej osiągnąć w małych grupach, gdzie można się bardziej otworzyć i mieć więcej przestrzeni na praktykowanie.

Cena szkolenia
150- 500 zł (szkolenia od 8 do 25h zegarowych) 

W skład ceny poza realizacją szkolenia wchodzą: materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa oraz słodki poczęstunek.

Szkolenia dla nauczycieli

Ponadto dbając o potrzeby nauczycieli, pracujących z młodzieżą, opierając się o swoje doświadczenie pracy indywidualnej oraz grupowej z młodymi ludźmi, stworzyłam zbiór szkoleń dla osób pracujących w placówkach oświatowych.

Organizacja i realizacja szkolenia odbywa się na zamówienie placówki. Możliwy jest dojazd w województwie łódzkim oraz mazowieckim za dodatkową opłatą. Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od ilości uczestników oraz miejsca realizacji szkolenia. Każdy otrzymuje certyfikat oraz materiały.

Cena szkolenia
Ustalana indywidualnie (5-godzinne spotkanie)

Tematyka spotkań:

  • Samotne dziecko w szkole – jak pomóc i nie wystraszyć.
  • Samookaleczenia – jak reagować, by nie przesadzić.
  • Alkohol i narkotyki – mój uczeń woła o pomoc.
  • Dziecko ofiarą przemocy – jak skutecznie reagować i wspierać.
  • Depresja u młodzieży – jak nie bagatelizować.
  • Agresywny uczeń – czyli gdzie leży problem.
  • Wypalenie zawodowe – czyli jak pracować, by się nie wyładować.

Warsztaty rozwojowe

Biorąc pod uwagę liczne trudności życiowe, jakie mają młodzi ludzie, proponuję udział w treningach rozwojowo-terapeutycznych dla studentów psychologii, pedagogiki oraz osób, które są do 3 lat po ukończeniu tychże studiów. 

Każdy człowiek zasługuje na poznanie źródeł swoich obecnych problemów. Świadomość sprawia, że ich rozwiązanie nie jest już jedną wielką niewiadomą. Wiedząc, co nas ukształtowało, jesteśmy bardziej gotowi na stawienie temu czoła.

W pracy z ludźmi niezwykle ważne jest rozumienie samego siebie. Przyszli terapeuci muszą odbyć terapię własną. Obserwując to, co przeżywają młodzi ludzie wiem, że studenci mogą już teraz zacząć kształtować dojrzałą postawę wobec siebie i przyszłych klientów.

To bardzo ważne, by Wasze trudności nie przysłaniały Wam świata, gdy usiądziecie naprzeciwko kogoś, kto ma podobnie.

„Aby uleczyć Twoją duszę, ktoś najpierw musiał uleczyć moją.”

Oferta warsztatów

  1. Trening interpersonalny (350zł, 20h, 2 dni)
  2. Trening pracy z ciałem (350zł, 20h, 2 dni)
  3. Trening terapeutyczny (800zł, 50h, 5 dni)

„Zaangażowanie Pani Magdy pozwoliło mi wrócić do równowagi psychicznej. Po bardzo burzliwym i toksycznym związku nareszcie zaczynam cieszyć się życiem. Rozmowy z terapeutką przynoszą efekty, o których wcześniej nie myślałam. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam.”

dodano przez abcZdrowie.pl

Miałam okazję współpracować z wieloma specjalistami w dziedzinie psychologii i do tej pory najlepiej pracowało mi się z Panią Magdą. Jej indywidualne podejście i miła atmosfera sprawiają, że moja terapia zmierza w dobrym kierunku. Serdecznie polecam.

dodano przez ZnanyLekarz.pl

„Chodzę na terapię od ponad 2 miesięcy i widzę duże zmiany w swoim podejściu do życia. Pani Magda potrafi pomóc i właściwie nakierować – czyli dokładnie to czego potrzebowałem. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Magdę jako sprawdzonego terapeutę.”

dodano przez abcZdrowie.pl

„Pani Magda jest osobą bardzo pomocną. Potrafi rozwiązać każdy życiowy problem młodego człowieka. Byłem u wielu psychologów, lecz pani Magda jest jednym z najlepszych. Kiedy milczę, odgaduje moje myśli. Bardzo dobrze mnie rozumie i zawsze wie co powiedzieć, żebym mógł poczuć się lepiej.”

dodano przez ZnanyLekarz.pl

„Pani Magdalena jest moją terapeutką od pół roku, współpraca z nią to dla mnie bardzo pozytywne przeżycie, na prawdę mi pomogła. Mam przy tym doświadczenie również z innymi profesjonalistami i porównując Panią Magde do moich wcześniejszych lekarzy, jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie do niej.”

dodano przez abcZdrowie.pl

Wykonaj pierwszy krok

Zapraszam Cię do gabinetu, w którym będziemy mogli spokojnie porozmawiać w bezpiecznej atmosferze. Opowiesz o tym, z czym się zmagasz i wspólnie ustalimy, jak mogę Ci pomóc.

2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone. 
Projekt graficzny i realizacja: Metafora Studio