OFERTA

Zobacz, jak mogę Ci pomóc

Obszary pomocy

  lęk
  stres
  nerwica
  depresja

  kryzys w związku
  kryzys emocjonalny
  tłumiona złość
  chroniczny wstyd

  zaburzenia lękowe
  zaburzenia emocjonalne
  zaburzenia nastroju
  zaburzenia psychosomatyczne

  zaburzenia adaptacyjne
  zaburzenia odżywiania
  zaburzenia seksualne
  zaburzenia okresu dojrzewania

Formy pomocy

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia jest procesem, podczas którego klient ma okazję odkryć przyczyny swoich trudności, stanów emocjonalnych i zachowań, oraz dokonać zmian w funkcjonowaniu. Uczy się nowych, konstruktywnych sposobów radzenia sobie ze stresem, budowania satysfakcjonujących relacji z innymi, a także wzmacnia swoją odporność psychiczną.

Podczas psychoterapii, zmieniasz pewne aspekty swojego życia i nawyki, które towarzyszyły Ci od dawna. Odkrywasz to, co do tej pory było nieznane bądź niezrozumiałe, co z kolei wiąże się z odczuwaniem wielu silnych emocji. To normalne, a nawet wskazane. Zmiana dotychczasowego stylu funkcjonowania będzie wymagać od Ciebie wytrwałości i motywacji, a ja wierzę, że skoro się tutaj znajdujesz, masz siłę, by o siebie zawalczyć.

Pracuję w nurcie integracyjnym – łączę metody i techniki terapii psychodynamicznej, poznawczo-behawioralnej oraz humanistyczno-egzystencjonalnej, bazując na 7 ścieżkach psychoterapii. Dostosowuję styl swojej pracy do indywidualnych potrzeb klienta i tego, z czym aktualnie się zmaga.

 

Zobacz cennik    Dowiedz się więcej

Pomoc psychologiczna

Jest to wsparcie dla osób, które znajdują się w trudnym okresie swojego życia i uciążliwych sytuacjach psychospołecznych. Pomoc psychologiczna spełnia m.in. funkcję diagnostyczną, antykryzysową, psychoprofilaktyczną i poradniczo–zdrowotną. 

Wsparcie, które oferuję obejmuje serię spotkań, podczas których wspólnie dochodzimy do istoty Twojego problemu. Bywa tak, że pomoc ta przeradza się w psychoterapię, ponieważ trudności są na tyle silne, że wymagane jest spotykanie się przez dłuższy czas.

Zobacz cennik    Dowiedz się więcej

Interwencja kryzysowa

Forma pomocy psychologicznej skierowana do osób, które znalazły się w sytuacji kryzysowej, np. rozstanie, rozwód, żałoba, utrata pracy, bycie ofiarą przemocy, doświadczenie kataklizmu, itp. Ponadto mają na celu odzyskanie równowagi życiowej i dobrostanu psychicznego. 

Kryzys jest momentem zwrotnym w życiu, który odznacza się silnym napięciem emocjonalnym, obawą przed utratą kontroli, uczuciem przerażenia, bezradności, co wiąże się również z licznymi objawami somatycznymi. 

Jeżeli jesteś w kryzysie, ze względu na ograniczenie albo wyczerpanie własnych możliwości umożliwiających rozwiązanie problemu, szukasz pomocy i wsparcia z zewnątrz. Gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny do właściwe miejsce do walki o samego siebie.

Zobacz cennik    Dowiedz się więcej

Terapia młodzieży

Pomoc psychologiczna dla nastolatków, którzy doświadczają trudności, równocześnie nie radząc sobie z ich pokonaniem.

Nastolatkowie, którzy przechodzą trudny okres dojrzewania borykają się z różnymi trudnościami – niska samoocena, agresja, nieumiejętność radzenia sobie ze złością i stresem, problemy z nauką, brak motywacji. Tutaj pojawiają się pierwsze miłości i zranienia. Niestety, często liczne problemy młodej osoby sprawiają, że doświadcza chronicznych stanów depresyjnych, ma myśli samobójcze, staje się ofiarą bądź sprawcą przemocy, izoluje się, ucieka w uzależnienia (od substancji psychoaktywnych, czy od czynności, np. uzależnienie od Internetu). 

Z młodzieżą pracuję metodą „Dam Radę”, opartą na założeniach Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Pomoc odbywa się przy zachowaniu szacunku do nastolatka i budowaniu autentycznej współpracy. Problemy staram się przekształcić na naukę nowych umiejętności, przy wykorzystaniu zabawy i dzięki wsparciu ze strony rodziny, opiekunów, przyjaciół. Ważnym elementem pracy terapeutycznej jest wydobywanie postępów oraz okazywanie pozytywnej uwagi młodemu klientowi.

Zobacz cennik    Dowiedz się więcej

Terapia par i małżeństw

Psychoterapia par jest procesem, podczas którego partnerzy układają swoją relację, próbując dojść do porozumienia. Wielokrotnie osoby będące w związku w pewnym momencie swojego wspólnego życia stają na zakręcie. Mają trudność w zaakceptowaniu kolejnych etapów związku, w szczególności trudno wytrwać im razem w pojawiających się problemach. Często tracą nić porozumienia, coraz rzadziej ze sobą rozmawiają, aż zaprzestają się starać. Kiedy brakuje namiętności i spontaniczności, związek staje się coraz bardziej przyjacielski. Jeżeli partnerzy tego nie akceptują, może dojść nawet do zdrady.

Kłopoty w komunikacji, rozbieżność potrzeb i dążeń, brak wsparcia i dbałości o więź, nieszczerość, obojętność, problemy seksualne czy zdrada to najczęściej zgłaszane trudności w związkach. Partnerzy mogą poradzić sobie z nimi przy pomocy psychoterapeuty, który słuchając obu stron i pokazując negatywne schematy ich zachowań – wskazuje drogę do wzajemnego zrozumienia i ułożenia związku na nowo.

Zobacz cennik    Dowiedz się więcej

Psychoterapia grupowa

 OdkryjeszPsychoterapeuta na pierwszym spotkaniu wprowadza zasady, których należy przestrzegać w grupie. Na sesjach dzieli swoją uwagę po równo na wszystkich uczestników. Grupa sama w sobie pełni terapeutyczną funkcję. Każdy może wspierać wypowiadające się osoby i korygować ich postrzeganie siebie/innych/świata, udzielając znaczących informacji zwrotnych. Terapeuta kontroluje i moderuje zachodzące procesy.

Osoby, które przeżywają określone trudności często uważają, że to dotyczy tylko ich. Podczas spotkania w grupie terapeutycznej mogą walczyć ze wstydem i poczuciem osamotnienia w problemach. Spotkania przebiegają w bezpiecznej atmosferze wsparcia. Dzięki temu uczestnicy zyskują naprawdę wiele, jeżeli są odpowiednio otwarci i zaangażowani.

Prowadzone grupy terapeutyczne:

 • Grupa terapeutyczna dla dorosłych kobiet, które doświadczyły wykorzystania seksualnego w dzieciństwie – Jeśli jesteś jedną z nich, nie obawiaj się tego i pozwól sobie pomóc i uzyskać potrzebne wsparcie. Odkryjesz, jak te doświadczenia wpłynęły na Twoje obecne życie.
 • Grupa terapeutyczna DDD – Dorosłe Dzieci z Rodzin Dysfunkcyjnych. – Jeżeli wychowywałeś/łaś się w rodzinie, w której brakowało miłości, wsparcia, zrozumienia, albo w której obecne były używki, przemoc, zaniedbanie – zgłoś się. Zyskasz wsparcie i będziesz mieć okazję przyjrzeć się, jak to wpłynęło na Twoje obecne funkcjonowanie.
 • Grupa terapeutyczna dla osób cierpiących na zaburzenia odżywiania – Jeśli borykasz się z problemami dotyczącymi sfery odżywiania, ta grupa jest właśnie dla Ciebie. Poznasz siebie od zupełnie innej strony. Będziesz mieć okazję zrozumieć, co Ci dolega i otrzymać pomoc w radzeniu sobie.

Każda grupa może liczyć maksymalnie 10 osób. Spotkania trwają 2h zegarowe i odbywają się raz w tygodniu o stałej porze. Grafik będzie dostępny w lutym 2020r. Każde zgłoszenie będzie weryfikowane podczas indywidualnej rozmowy wstępnej z prowadzącą. Zgłoszenia należy kierować na adres mailowy:  terapiagrupowa.lodz@gmail.com .

Zobacz cennik    Dowiedz się więcej

Cennik usług

Psychoterapia indywidualna
Pomoc psychologiczna
Interwencja kryzysowa

Psychoterapia seksuologiczna
Terapia par i małżeństw
Psychoterapia grupowa

50 min — 250zł
50 min — 250zł
50 min — 250zł
50 min — 250zł
50 min — 300zł
120 min
— 150zł/os

Cennik usług

 • Psychoterapia indywidualna
  50 min – 250zł

 • Pomoc psychologiczna
  50 min – 250zł

 • Interwencja kryzysowa
  50 min – 250zł

 • Psychoterapia seksuologiczna
  50 min – 250zł

 • Terapia par i małżeństw
  50 min – 300zł

 • Psychoterapia grupowa
  120 min – 150zł/os

„Zaangażowanie Pani Magdy pozwoliło mi wrócić do równowagi psychicznej. Po bardzo burzliwym i toksycznym związku nareszcie zaczynam cieszyć się życiem. Rozmowy z terapeutką przynoszą efekty, o których wcześniej nie myślałam. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam.”

dodano przez abcZdrowie.pl

Miałam okazję współpracować z wieloma specjalistami w dziedzinie psychologii i do tej pory najlepiej pracowało mi się z Panią Magdą. Jej indywidualne podejście i miła atmosfera sprawiają, że moja terapia zmierza w dobrym kierunku. Serdecznie polecam.

dodano przez ZnanyLekarz.pl

„Chodzę na terapię od ponad 2 miesięcy i widzę duże zmiany w swoim podejściu do życia. Pani Magda potrafi pomóc i właściwie nakierować – czyli dokładnie to czego potrzebowałem. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Magdę jako sprawdzonego terapeutę.”

dodano przez abcZdrowie.pl

„Pani Magda jest osobą bardzo pomocną. Potrafi rozwiązać każdy życiowy problem młodego człowieka. Byłem u wielu psychologów, lecz pani Magda jest jednym z najlepszych. Kiedy milczę, odgaduje moje myśli. Bardzo dobrze mnie rozumie i zawsze wie co powiedzieć, żebym mógł poczuć się lepiej.”

dodano przez ZnanyLekarz.pl

„Pani Magdalena jest moją terapeutką od pół roku, współpraca z nią to dla mnie bardzo pozytywne przeżycie, na prawdę mi pomogła. Mam przy tym doświadczenie również z innymi profesjonalistami i porównując Panią Magde do moich wcześniejszych lekarzy, jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie do niej.”

dodano przez abcZdrowie.pl

Wykonaj pierwszy krok

Zapraszam Cię do gabinetu, w którym będziemy mogli spokojnie porozmawiać w bezpiecznej atmosferze. Opowiesz o tym, z czym się zmagasz i wspólnie ustalimy, jak mogę Ci pomóc.

2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone. 
Projekt graficzny i realizacja: Metafora Studio